Konferencijų salė

Darbuotojų susirinkimai, klientų ir partnerių susitikimai, įvairūs mokymai ir seminarai, konferencijos ir daugybė kitų renginių – visa tai itin populiaru, bet praktiškai neįmanoma be tinkamos patalpos. „Vanille Lounge“ siūlo savo renginiui pasirinkti prabangiai ir jaukiai įrengtą konferencijų salę, kurioje gali tilpti iki 50 asmenų. Mūsų erdvė gali padėti sukurti puikų pirmąjį įspūdį.

 

 

 

 

Privati erdvė

Tai privati erdvė įrengta Vilniaus g. 29 trečiajame aukšte. Pasirinkę mūsų konferencijų salę galėsite būti tikri, kad turėsite visą įrangą ir priemones, kurių gali prireikti Jūsų renginiui.

Contacts Konferencijų Salė

Restorano

Kontaktai

Staliuko rezervacija

Priimame klientų rezervacijas pietums ir vakarienėms. Norėdami rezervuoti staliuką susisiekite su mumis telefonu +370 (602) 22 454 arba el. paštu reservation@vanillelounge.lt

Baro erdvė nėra rezevuojama – šią aplinką visuomet paliekame tiems svečiams, kurie nespėjo rezervuoti iš anksto.

Privatūs renginiai ir maitinimas

Planuojate švęsti gimtadienį, vestuves ar kitą ypatingą šventę? Mūsų restorano komanda gali padėti suorganizuoti Jūsų vakarėlį privačioje erdvėje bei pasirūpinti maitinimu. Ruošiame gėrimus bei patiekalus pagal klientų poreikius bei pageidavimus. Taip pat galime užtikrinti maitinimą didesnėms žmonių grupėms, verslo renginiams bei banketams.