Salė renginiams

Siūlome savo šventei arba renginiui pasirinkti restorano Vanille Lounge salę bei patyrusį mūsų renginių personalą.

 

 

Privačios erdvės

Restorano salė yra erdvi, priklausomai nuo išplanavimo turime iki 60 sėdimų vietų, bendrai patalpose gali būti apie 100 žmonių. Restorano virtuvės šefai profesionalūs, tad gali pagaminti abejingų nepaliekančius patiekalus.

Privati Vanille Lounge restorano erdvė – tai ideali vieta įvairiems renginiams: vestuvėms, gimtadieniams ir jubiliejams, ypatingiems vakarėliams, didelėms (ir ne tik) šeimos šventėms, giminių susibūrimams. Tiek restorano vieta, tiek salė puikiai tinka ir įvairiems susitikimams, ir verslo renginiams ar konferencijoms.

 

Vanille Lounge

Virtuvė

Vanille Loung didžiuojasi galėdama pasiūlyti šiuolaikinę sezoninę europietišką virtuvę, nepamirštant klasikos.

Mūsų virtuvės šefai stengiasi suderinti klasikinę europietišką virtuvę, lietuviškas maitinimosi tradicijas, sezoniškumą. Ypatingas dėmesys skiriamas maisto kokybei, patiekalams naudojami iš ūkininkų įsigyti aukščiausios kokybės ingredientai bei siūlomas pasaulyje pripažintų gėrimų bei šampanų asortimentas.

Taip pat visus gėrimus bei patiekalus galime paruošti ir patiekti pagal individualius klientų poreikius bei pageidavimus.

 

DEKORO PASIRINKIMAS

 

Geriausias būdas renginio salei suteikti išskirtinumą – taikliai parinkti dekoro, stalų ir apšvietimo elementai.

Vanille Lounge interjeras dvelkia išskirtiniu skoniu, o jaukumo pojūtį suteikia koloritas, kuriame dominuoja šilti ir švelnūs vaniliniai bei žemiški atspalviai.

Tokioje erdvėje malonu ir jauku būti, o prireikus ją nesunku pakeisti, įtraukiant ir derinant pageidaujamas spalvas, išskirtinius dekoro elementus.

Vanille Lounge personalas pasirengęs paruošti salę taip, kad ji derėtų su kliento renginiu, stalą papuošti taip, kad jis atrodytų ir elegantiškai, ir stilingai, ir su prabangos dvelksmu.

Vanille Lounge erdvėje yra ne tik projektorius, bet ir įrengta gera garso sistema bei koncertinė aparatūra. Restorano salėje yra pakankamai vietos, kad būtų galima įrengti bent nedidelę šokių aikštelę ar vietą renginių vedėjams, gyvo garso koncertui.

„Vanille Lounge“ komandos neužmirštos ir kitos techninės galimybės: diskretiška, visiškai atskira erdvė; atskiras WC kambarys; naujas didelis cigarų kambarys – unikali vieta, kurioje plūsteli prabangos dvelksmas, pasiūlomi cigarai ir išskirtiniai gėrimai; atskiras baras.

Iš baro ir unikalaus cigarų kambario galima pasigrožėti Gedimino pilimi ir nuostabia Vilniaus gatvių panorama. Restorano vieta – Vilniaus centras – yra ne tik patogi, bet ir ypatinga, labai patraukli tiek vietiniams vilniečiams, tiek miesto svečiams. Tam, kad šventė ar renginys būtų neužmirštami!

Contacts Sale Renginiams

Restorano

Kontaktai

Staliuko rezervacija

Priimame klientų rezervacijas pietums ir vakarienėms. Norėdami rezervuoti staliuką susisiekite su mumis telefonu +370 (602) 22 454 arba el. paštu reservation@vanillelounge.lt

Baro erdvė nėra rezevuojama – šią aplinką visuomet paliekame tiems svečiams, kurie nespėjo rezervuoti iš anksto.

Privatūs renginiai ir maitinimas

Planuojate švęsti gimtadienį, vestuves ar kitą ypatingą šventę? Mūsų restorano komanda gali padėti suorganizuoti Jūsų vakarėlį privačioje erdvėje bei pasirūpinti maitinimu. Ruošiame gėrimus bei patiekalus pagal klientų poreikius bei pageidavimus. Taip pat galime užtikrinti maitinimą didesnėms žmonių grupėms, verslo renginiams bei banketams.